Uusimmat kuvat

Uusimmat kirjoitukset

  • 1.4.2017 21:17Vaalikoneista ja vanhusten huomioimisestaLue lisää »
  • 26.3.2017 20:48LAHDEN KOKOOMUS LÄHTEE VOITTAMAAN VAALITLue lisää »
  • 4.3.2017LUOTTAMUS KAUPUNKIEN JA KUNTIEN VALTUUTETTUIHINLue lisää »

Satunnainen kuva

Lahden Kokoomus

Kunnallisjärjestön hallitus 2017

PuheenjohtajaIMG_0053.JPG
Maritta Vuorinen
0500 574702
maritta.vuorinen@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Raimo Salovuori
050 486 7579
raimo@salovuori.com

Taloudenhoitaja
Tapio Rytilä
0400-260 672
tapio.rytila@salnet.fi

Muut hallituksen jäsenet:
Petri Honkanen
040 7394537
petri.honkanen@gmail.com

Kai Joufs
040-508 9901
kai.joufs@lahti-marina.fi

Matti Kataja
040-435 4046
matti.kataja@asianajotoimistomattikataja.fi

Minna Kyllinen
040 832 8868
minna.kylli@gmail.com

Merike Mauring
040 1538997
merike.mauring@gmail.com

Susanna Norja
040 7265055
susanna@susannanorja.fi

Jari Pöyhönen
050 5265909
poyhonen.jari@gmail.com

Arja Rantala
0400-811734
arja.rantala@firecon.fi

Teresa Rautapää
044 5191288
teresa.rautapaa@gmail.com

Riitta Simola
050 5003213
riitta@simola.info

Seppo Säämänen
040 5376796
seppo.saamanen@gmail.com

Merja Vahter
0500-793 680
merja.vahter@lh.lahti.fi
www.merjavahter.fi

Marko Varjonen
050 3125257
marko@varjonen.net

Työvaliokunta: Maritta Vuorinen, Raimo Salovuori,
Tapio Rytilä, Petri Honkanen ja Arja Rantala.